Detalii oferta
Rezervare
Confirmare

Circuit Singapore, Ubud si plaja Bali, 10 zile - iulie 2023

de la
EUR 2050 00 EUR
pers/loc in DBL/sejur

In luna iulie te invitam sa experimentezi o vacanta exotica in Singapore si Indonezia, doua dintre cele mai importante destinatii turistice ale Asiei de Sud-Est. Vei avea ocazia sa vizitezi...

Program

Ziua 1: Plecare Bucuresti

Ziua 2: Sosire Singapore

Transfer: Veti fi preluat de la aeroport si condus la hotelul unde te vei caza.


Cazare: Optiuni:

  • Optiune 1 - Grand Mercure Singapore Roxy, Superior Room, meal plan Mic dejun
  • Optiune 2 - Orchard Rendezvous Hotel, Superior Room, meal plan Mic dejun
  • Optiune 3 - The Clan Hotel Singapore, Deluxe Room, meal plan Mic dejun


Ziua 3: Singapore

Zi libera: Ai aceasta zi libera la dispozitie pentru a explora pe cont propriu atractiile din impresionanta metropola, te poti relaxa sau poti opta pentru shopping.


Cazare: Optiuni:

  • Optiune 1 - Grand Mercure Singapore Roxy, Superior Room, meal plan Mic dejun
  • Optiune 2 - Orchard Rendezvous Hotel, Superior Room, meal plan Mic dejun
  • Optiune 3 - The Clan Hotel Singapore, Deluxe Room, meal plan Mic dejun


Ziua 4: Singapore - Ubud

Transfer: Vei fi transferat de la hotel la aeroportul din Singapore.



Transfer: La sosire pe aeroportul din Bali vei fi intampinat de reprezentantul local si transferat la hotel in Ubud.


Cazare: Optiuni:

  • Optiune 1 - Ubud Wana Resort, Wana Garden View, Mic dejun(Breakfast)
  • Optiune 2 - Dinara Ubud, Terrace Suite, meal plan Mic dejun
  • Optiune 3 - Alaya Resort Ubud, Deluxe Room, meal plan Mic dejun


Ziua 5: Ubud

Zi libera: Astazi vei avea o zi libera la dispozitie pentru a te bucura de facilitatile resortului. Vei putea sa alegi unul dintre tururile optionale si sa explorezi Ubud, considerat centrul cultural al insulei Bali.


Cazare: Optiuni:

  • Optiune 1 - Ubud Wana Resort, Wana Garden View, Mic dejun(Breakfast)
  • Optiune 2 - Dinara Ubud, Terrace Suite, meal plan Mic dejun
  • Optiune 3 - Alaya Resort Ubud, Deluxe Room, meal plan Mic dejun


Ziua 6: Ubud - Bali

Transfer: Astazi, dupa ora 12:00 vei fi transferat la hotelul din sudul Insulei Bali. Pe drum vei face o oprire intr-un sat traditional balinez in Batuan, cunoscut pentru lucrarile de arta. Aici isi are originea stilul de pictura balinez Batuan.


Cazare: Optiuni:

  • Optiune 1 - Sadara Boutique Beach Resort Nusa Dua, Sadara Premiere, Mic dejun(Breakfast)
  • Optiune 2 - Grand Mirage Resort & Thalasso Bali, Premier Garden Room, meal plan Mic dejun
  • Optiune 3 - Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort, Luxury Room, Mic dejun(Breakfast)


Ziua 7-9: Bali

Zi libera: Ai la dispozitie aceste zile libere pentru a te bucura de plajele cu nisip fin si apele limpezi ale litoralului balinez. Te vei putea bucura de facilitatile resortului sau poti alege unul dintre tururile optionale.


Cazare: Optiuni:

  • Optiune 1 - Sadara Boutique Beach Resort Nusa Dua, Sadara Premiere, Mic dejun(Breakfast)
  • Optiune 2 - Grand Mirage Resort & Thalasso Bali, Premier Garden Room, meal plan Mic dejun
  • Optiune 3 - Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort, Luxury Room, Mic dejun(Breakfast)


Ziua 10: Plecare Bali

Transfer: Vei fi preluat de la hotel si transferat catre aeroportul din Bali.



Ziua 11: Sosire Doha

vezi mai multe

  • Biletele de avion pentru zborurile mentionate
  • Taxele de aeroport pentru zborurile internationale si interne
  • Bagaj de cala pentru zboruri
  • Cazare la hotelurile alese, in tipul de camere specificat
  • Mesele mentionate in program
  • Toate transferurile mentionate in program
  • Taxele de serviciu
  • Serviciu telefonic de urgente 24/7
  • Early check-in, late check-out pentru hotelurile incluse in program

Orar de zbor:
Plecare Bucuresti 20.07.2023 ora 17:30; Sosire Doha 20.07.2023 ora 22:00; Qatar Airways; durata 4h 30m
Plecare Doha 21.07.2023 ora 02:40; Sosire Singapore 21.07.2023 ora 15:45; Qatar Airways; durata 8h 5m
Plecare Singapore 24.07.2023 ora 12:15; Sosire Denpasar Bali 24.07.2023 ora 15:05; Airasia Indonesia; durata 2h 50m
Plecare Denpasar Bali 29.07.2023 ora 01:05; Sosire Doha 29.07.2023 ora 05:35; Qatar Airways; durata 9h 30m
Plecare Doha 29.07.2023 ora 09:00; Sosire Bucuresti 29.07.2023 ora 14:00; Qatar Airways; durata 5h 00m

vezi mai multe

  • Supliment pentru asigurare storno cu fransiza minima
  • Taxa de viza si formalitati de obtinere a vizei
  • Excursiile optionale
  • Mesele nespecificate in program
  • Cheltuieli personale (produse din minibar, telefon, internet, seif, servicii curatatorie, babysitting, etc.)
  • Asigurare complexa de calatorie

vezi mai multe

  • La confirmarea rezervarii:50%, cu 35 inainte de plecare: 50%,
  • Asigurare complexa de calatorie inclusa
  • Mentionam ca variantele de cazare sunt disponibile la data realizarii ofertei. Agentia nu poate garanta disponibilitatea lor decat in momentul rezervarii. In cazul in care una dintre optiunile de cazare devine indisponibila va vom oferi alternative similare. Clasificarea pe stele a unitatilor de cazare este cea atribuita oficial de catre ministerul de resort ale tarilor respective si ca atare, respecta normativele locale.

vezi mai multe

Informatiile si fotografiile din pagina cu descrierea unitatii de cazare au caracter strict informativ si sunt preluate de la partenerii nostrii sau de pe site-urile de prezentare ale acestora. Pozele de pe site sunt generice si nu pot fi considerate contractuale, ele reprezinta efortul nostru permanent de a oferi informatii despre aceste locatii. Incercam zilnic sa actualizam aceste informatii, dar nu garantam ca sunt complete, actualizate sau nu contin erori. Va recomandam sa consultati site-urile oficiale ale unitatilor de cazare sau sa cereti informatii actualizate agentiei noastre.

Tarifele si disponibilitatea ofertelor sunt valabile la acest moment!